Kopjošie lūpu balzāmi


Īpaši kopjošie un no dabīgām izejvielām gatavotie lūpu balzāmiņi pasargās lūpas no mainīgajiem laika apstākļiem, aizsargās pret lūpu ādas izžūšanu un sasprēgāšanu.
Lūpu balzāmiņi, bagātināti ar D un E vitamīniem, kopj, baro, atjauno un noder profilaksei, pasargājot lūpas no aukstuma pumpām un sasprēgāšanas ,kā arī no plaisām lūpu kaktiņos.
Persiku, saldo mandeļu kauliņu un jojobas eļļas satur vitamīnus A, B1, B2, B6,D, E, Omega 6, Omega 9. Eļļas nomierina sasprēgājušu ādu, bet bišu vasks un organiskie šī, kakao un mango sviesti aizsargā lūpu ādu ziemas laikā, intensīvi baro, veicina ādas šūnu atjaunošanos, padara lūpas mīkstas un maigas.

Balzāmiņš pēc faktūras līdzīgs lūpu spīdumam, viegli klājas, plānā kārtiņā- tāpēc ir ekonomisks un pietiks ļoti ilgam laikam. Roku darbs. Svars 4.5g.
Lūpu balzāmiņu pamatsastāvs: Organiskais šī sviests, organiskais mango sviests, organiskais kakao sviests, persiku kauliņu eļļa, saldo mandeļu kauliņu eļļa, organiska jojobas eļļa, D un E vitamīni, bišu vasks +attiecīgās ēteriskās eļļas. ( Fleur Professional Aromatherapy, Lielbritānija)

Lai pastiprinātu sviestu, bišu vaska un eļļu iedarbību, balzāmiņi ir bagātināti ar ēteriskajām eļļām, kuras iedarbojas uz attiecīgo problēmu un piešķir balzāmiem neatkārtojami jauku aromātu ! Balzāmiņš ”Pārsteigums” ar šokolādes aromātu ir domāts mūsu mazuļiem, tāpēc tajā netiek pievienotas ēteriskās eļļas, arī bez tām organiskās dabīgās sastāvdaļas pasargās un kops bērnu lūpiņas!

Piedāvājam sekojošus lūpu balzāmiņus:
1) tējas koks un citronzāle – plaisājošo lūpu kaktiņu un aukstuma pumpu profilaksei
2) greipfrūts, laims un citrons – vitamīnu „bumba” –lūpas gan pabaros un atjaunos , gan novērsīs iekaisumus
3) apelsīns un piparmētra – mazliet atvēsinoša , apgādā lūpas ar vitamīniem un nomierina iekaisumus
4) vaniļa un kanēlis – baro, mitrina, stimulē asins cirkulāciju
5) roze un bergamote satur sekojošas ēteriskās eļļas : bergamote, gerānija, palmroze, rožkoks, sandals un Rose Otto - ļoti kopjoša un īpaši ieteicama pret sausu ādu
6) "Pārsteigums" – ar šokolādes aromātu ir domāts mūsu mazuļiem, tāpēc tajā netiek pievienotas ēteriskās eļļas . Saudzīgais sviestiņu un eļļu pārklājums pabaros lūpas, bišu vasks palīdz saglabāt vērtīgās vielas un novērš mitruma zudumu, pasargājot no sasprēgāšanas.
7) „Omītes” lūpu balzāms (pēc izvēles ar „Rozi un bergamotu” vai „Vaniļu un kanēli”) – maza un mīļa dāvana mūsu omītēm